Taška Brandit bojová velká - růžová

Taška Brandit bojová velká - růžová
  • Značka: Brandit
  • Kód zboží: 8002-34

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Větší taška přes rameno i do ruky. Vnitřní prostor podélně rozdělen plátěnou přepážkou na dva samostatné prostory. Víko tašky kryje celou přední stěnu a zavírá se dvěma popruhy s průvlekovými sponami.

Na přední stěně (pod víkem) samostatná vaková kapsa (26 x 10 x 4 cm) zavíraná víkem se třemi knoflíky. Tašku lze nosit nejen přes rameno, ale také v ruce. Ucho je našito na výztuze zadní části tašky. Nosný popruh (šířka 5 cm) uchycený kovovými karabinkami lze upravit v rozmezí od 65 do 125 cm. Na těle tašky se nachází několik úchytů - dva s kovovou sponou na víku, dalších deset průvlekových (dva na čelní stěně a dvě dvojice na každém boku). Další dvojice s kovovými úchyty na zadní stěně u dna a poslední dvojice u nosného ucha tašky.

Parametry
Objem (l)7,5
Rozměry (cm)30 x 25 x 10
Hmotnost (kg)0.65
Materiál100% bavlna
Taška Brandit bojová velká - antracitováTaška Brandit bojová velká - černáTaška Brandit bojová velká - navyTaška Brandit bojová velká - olivová

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz