Batoh Brandit Nylon Bagpack - darkcamo

Batoh Brandit Nylon Bagpack - darkcamo
 • Batoh Brandit Nylon Bagpack - darkcamo
 • Značka: Brandit
 • Kód zboží: 8003-04
 • Dostupnost: 6 - 10 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  722 Kč 679 Kč (6% sleva)
  sleva platí ještě
  (561,16 Kč bez DPH 21%)
  K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Velký bojový nylonový batoh od německé firmy Brandit. Má účelně dělený vnitřní prostor, obvodové kompresní popruhy, polstrované ramenní popruhy proti otlakům a bederní popruh. Využít můžete 7 různě velkých kapes. Výstroj, která se nevejde dovnitř, se dá upevnit na obvod batohu pomocí promyšleně umístěných průvlaků a popruhů.

Dvojité dno a spodní zip umožňuje rychlý přístup do batohu horním i spodním otvorem (textilní přepážka, která batoh dělí na dvě komory, je pevně všitá). Uvnitř horní části je na celé ploše zádové stěny našita nylonová kapsa např. pro uložení skládací karimatky. Horní krycí chlopeň batohu má vodovzdornou úpravu proti dešti. Na spodní straně vodě nepropustná vrstva vytvořená zátěrem. Batoh je konstruován tak, aby příliš nepřesahoval záda na bocích. To umožňuje snadný postup hustým lesem, skalní trhlinou nebo obsazenou chodbičkou vlaku. Boční kapsy batohu jsou našity tak, že mezi ně a batoh se dají ještě vsunout další části výstroje.

Parametry
Objem (l)65
Rozměry (cm)63 x 43 x 21
Hmotnost (kg)1.05
Nosnost (kg)15
Materiál100% polyamid (nylon)
Batoh Brandit Nylon Bagpack - černýBatoh Brandit Nylon Bagpack - coyoteBatoh Brandit Nylon Bagpack - flecktarnBatoh Brandit Nylon Bagpack - modrýBatoh Brandit Nylon Bagpack - multitarnBatoh Brandit Nylon Bagpack - nightcamoBatoh Brandit Nylon Bagpack - nightcamo digitalBatoh Brandit Nylon Bagpack - olivovýBatoh Brandit Nylon Bagpack - švédský vzorBatoh Brandit Nylon Bagpack - urbanBatoh Brandit Nylon Bagpack - woodland

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz