Batoh Brandit Nylon Bagpack - černý

Batoh Brandit Nylon Bagpack - černý
 • Batoh Brandit Nylon Bagpack - černý
 • Značka: Brandit
 • Kód zboží: 8003-02
 • Dostupnost: na cestě, 2 ks skladem od cca 19.7.
  Toto zboží máme nyní na cestě od výrobce, odeslat ho tak můžeme až po datu naskladnění. Datum je orientační a může se změnit.
 • Cena:
  572 Kč 549 Kč (4% sleva)
  sleva platí ještě
  (454 Kč bez DPH)
  K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.
 • Přidat do seznamu přání

Velký bojový nylonový batoh od německé firmy Brandit. Má účelně dělený vnitřní prostor, obvodové kompresní popruhy, polstrované ramenní popruhy proti otlakům a bederní popruh. Využít můžete 7 různě velkých kapes. Výstroj, která se nevejde dovnitř, se dá upevnit na obvod batohu pomocí promyšleně umístěných průvlaků a popruhů.

Dvojité dno a spodní zip umožňuje rychlý přístup do batohu horním i spodním otvorem (textilní přepážka, která batoh dělí na dvě komory, je pevně všitá). Uvnitř horní části je na celé ploše zádové stěny našita nylonová kapsa např. pro uložení skládací karimatky. Horní krycí chlopeň batohu má vodovzdornou úpravu proti dešti. Na spodní straně vodě nepropustná vrstva vytvořená zátěrem. Batoh je konstruován tak, aby příliš nepřesahoval záda na bocích. To umožňuje snadný postup hustým lesem, skalní trhlinou nebo obsazenou chodbičkou vlaku. Boční kapsy batohu jsou našity tak, že mezi ně a batoh se dají ještě vsunout další části výstroje.

Parametry
Objem (l)65
Rozměry (cm)63 x 43 x 21
Hmotnost (g)1050
Materiál100% polyamid (nylon)
Batoh Brandit Nylon Bagpack - darkcamoBatoh Brandit Nylon Bagpack - modrýBatoh Brandit Nylon Bagpack - flecktarnBatoh Brandit Nylon Bagpack - olivovýBatoh Brandit Nylon Bagpack - coyoteBatoh Brandit Nylon Bagpack - woodlandBatoh Brandit Nylon Bagpack - multitarnBatoh Brandit Nylon Bagpack - nightcamoBatoh Brandit Nylon Bagpack - švédský vzor

Nový dotaz