O značce DXN

O značce DXN

Firma DXN International je mezinárodně orientovaná firma se sídlem v Malajsii. Patří k největším světovým výrobcům přírodních doplňků stravy s Ganodermou ( Reishi ). Sama si řídí celý proces od vývoje a výzkumu produktů, přes pěstování a zpracování surovin až po obchod a distribuci do více než 150-ti zemí světa. Vše probíhá za přísných bezpečnostních opatření, v certifikovaných podmínkách. Tímto způsobem si firma zajišťuje i nejvyšší jakost všech zpracovávaných produktů.

Zakladatelem společnosti DXN je Dato´ Dr. Lim Siow Jin, absolvent prestižního Indického Technologického institutu. Dato´ Dr. Lim svůj byznys založil na pozitivních účincích jedlých hub na lidské zdraví. Díky svému opravdovému zájmu a nekonečnému úsilí dokázal plně využít účinky houby Ganoderma neboli Lingzhi (Lesklokorka lesklá), která je známá jako "královna rostlin", a která má příznivý vliv na lidské zdraví a blahobyt, a v roce 1993 založil společnost DXN.

VLASTNÍ PLANTÁŽE GANODERMY

DXN má vlastní planáže ganodermy v Malajsii, které zaujímají plochu více než 70 ha. Farma patří k největším nejen v Malajsii a vlastní certifikát MS ISO 14001:2004. Tento certifikát zaručuje vysokou kvalitu pěstování ganodermy v přísně kontrolovaných podmínkách. Od r. 2007 byly DXN plantáže ganodermy zařazeny do malajského programu Bioplán, což znamená, že pěstování vyhovuje normě 1529:2001 a splňují podmínky certifikované bioplantáže.

Závod na výrobu potravinových doplňků z ganodermy se rozprostírá na ploše 34.000 m2 a je vybaven nejmodernějšími zpracovatelskými technologiemi. Závod vlastní řadu certifikátů: TGA od Ministerstva zdravotnictví Austrálie, dále např. v r. 1999 certifikát kvality ISO 9001:2000 od pojišťovny LLoyd´s, a GMP za dobrou výrobní praxi.

DXN vlastní i další 2 výrobní závody o rozloze 42.000 m2, kde na technologických zařízeních špičkové kvality vyrábí potraviny a nápoje s ganodermou a výrobní závod o rozloze 70.000 m2 pro výrobu kosmetiky, přírodních šťáv a enzymů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace